Skład SU

Oferta dla gimnazjalistów na rok szkolny 2017/2018 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

SKŁAD SAMORZĄDU

Lista samorządów klasowych

 

IIIB LO

Przewodniczący: Katarzyna Ferenc

Zastępca przewodniczącego: Michał Tymiński

Skarbnik: Magdalena Zatoń

 

IIBLO

Przewodniczący: Julia Łuniewska

Zastępca przewodniczącego: Zuzanna Ogórkowska

Skarbnik: Małgorzata Leśniewska

Kronikarz: Paula Walenda

 

IIA LO

Przewodniczący: Aleksandra Stokowska

Zastępca przewodniczącego: Martyna Świerżewska

Skarbnik: Magdalena Story

Członek: Weronika Kossakowska

 

I LO

Przewodniczący: Natalia Sutkowska

Zastępca przewodniczącego: Kamila Kur

Skarbnik: Kamil Milewski

 

I TI

Przewodniczący: Paweł Rutkowski

Zastępca przewodniczącego: Dawid Wierzbowski

Skarbnik: Kacper Talarski

 

 I TL

Przewodniczący: Piotr Frankowski

Zastępca przewodniczącego: Emilia Kozłowska

Skarbnik: Michał Romanowski

 

I TŻ

Przewodniczący: Julita Chrzanowska

Zastępca przewodniczącego: Elżbieta Sakowicz

Skarbnik: Anita Bielska

 

II TI

Przewodniczący: Tomasz Głębocki

Zastępca przewodniczącego: Patryk Nowacki

Skarbnik: Dawid Pękała

 

II TŻ

Przewodniczący: Dominika Babińska

Zastępca przewodniczącego: Paweł Duchnowski

Skarbnik: Julia Dąbrowska

 

III TI

Przewodniczący: Dominik Orzechowski

Zastępca przewodniczącego: Daniel Potrzebko

Skarbnik: Mariusz Krajewski

 

III TE

Przewodniczący: Arkadiusz Gołębiewski

Zastępca przewodniczącego Jakub Ogrodnik

Skarbnik: Adrian Szatkowski

 

III TŻ

Przewodniczący: Żaneta Kamińska

Zastępca przewodniczącego: Marta Worosilak

Skarbnik: Karolina Groszfeld

 

IV TL/TŻ

Przewodniczący: Aleksandra Górska

Zastępca przewodniczącego: Karol Borecki

Skarbnik: Katarzyna Krajewska

 

IV TI

Przewodniczący: Adam Szwajkowski

Zastępca przewodniczącego: Paweł Przybysławski

Skarbnik: Tomasz Golec

 

I ZK/ZS

Przewodniczący: Magdalena Duchnowska

 Zastępca przewodniczącego: Sebastian Targoński

Skarbnik: Patrycja Tymińska

 

II ZS

Przewodniczący: Jakub Kuczewski

Zastępca przewodniczącego: Adam Jałbrzykowski

Skarbnik: Kamil Majewski

 

III ZK

Przewodniczący: Milena Kołota

Zastępca przewodniczącego: Karolina Wróbel

Skarbnik: Milena Sadowska

 

III ZS

Przewodniczący: Krystian Wdziękoński

Zastępca przewodniczącego: Michał Jałbrzykowski

Skarbnik: Jakub Durzyński

 

III ALO

Przewodniczący: Izabela Reczko

Zastępca przewodniczącego: Dominika Kopańska

Skarbnik: Natalia Krajewska