Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice,

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 16 kwiecień 2019 SBaran

                Ze względu na klasyfikację klas maturalnych zaplanowaną na 24.04.2019r. Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół nr 1 w Zambrowie podjęła decyzję o czasowym zawieszeniu akcji strajkowej z dniem 17.04.2019 r.

                   Kierując się poczuciem obowiązku, postanowiliśmy samodzielnie wystawić oceny i klasyfikować naszych uczniów. Zdajemy sobie sprawę z powagi obecnej sytuacji. Pragniemy podkreślić, że nasz protest nigdy nie był skierowany przeciwko uczniom. Wynikał z determinacji w walce o godność zawodu nauczyciela i poprawę stanu polskiej oświaty. 

                                   Nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Zambrowie