ZS1

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Klasa ICLO - klasa o profilu informatycznym

Jeśli komputer nie kojarzy Ci się wyłącznie z grami i czatowaniem a chciałbyś poszerzyć swoje umiejętności  informatyczne i wiążesz swoją przyszłość z nowymi technologiami, a przedmioty ścisłe takie jak matematyka i informatyka nie są dla Ciebie wyzwaniem zapraszamy do ICLO klasy informatycznej.

Przedmioty w zakresie rozszerzonym to: informatyka, matematyk i język angielski.

Klasa ta jest przewidziana dla osób, które w przyszłości mają zamiar studiować przedmioty ścisłe, techniczne na uniwersytetach, politechnikach lub innych uczelniach technicznych. Dodatkowo w naszej szkole zyskasz: umiejętności programowania, tworzenia grafiki komputerowej czy programowania drukarki 3d, która jest na wyposażeniu szkoły.