ZS1

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Konferencja podsumowująca i upowszechniająca rezultaty projektu

dot. mobilności zagranicznej Uczniów ZS1

 

       W związku z zakończeniem I tury mobilności w ramach projektu „Praktyczna Gastronomia we Współczesnej Europie” – numer umowy POWERVET-2015-1-PL01-KA102-015110 w Naszej Szkole odbyła się Konferencja podsumowująca i upowszechniająca rezultaty projektu. Konferencja odbyła się 10 marca 2016 roku i dotyczyła zagranicznej mobilności 23 Uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie w terminie 17 stycznia 2016r. – 13 luty 2016r.

       W konferencji wzięli udział Uczniowie i Uczennice nie tylko Naszej Szkoły, ale także z pobliskich szkół wraz z Rodzicami/Prawnymi opiekunami, Starosta powiatu zambrowskiego Pan Robert Rosiak oraz Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół z całego powiatu zambrowskiego. Dodatkowo w zacnym gronie uczestników konferencji byli m.in. Pan Bogdan Dyjuk - Członek Zarządu Województwa Podlaskiego, Pan Stefan Krajewski - Członek Zarządu Województwa Podlaskiego, Pani Agnieszka Aleksiejczuk -Dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego UMWP.

       Podczas konferencji zaprezentowane zostały przez Pana Sławomira Barana – Kierownika Kształcenia Praktycznego, założenia i osiągnięte rezultaty w ramach realizacji projektu. Następnie Uczniowie podzielili się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i zdobytą praktyką w ramach staży zrealizowanych w niemieckich firmach z branży gastronomicznej. Przedstawili przygotowaną przez siebie prezentację multimedialną, a następnie przeprowadzili dyskusję o ogromnych plusach wynikających z udziału w zagranicznych stażach.

       Kolejnym etapem podczas konferencji było wręczenie przez Członków Zarządu Województwa Podlaskiego i Dyrektora Szkoły Certyfikatów Uczniom oraz Osobom Towarzyszącym zagranicznej mobilności. Certyfikaty przygotowane zostały przez Instytucję Przyjmującą, czyli Vitalis Betreuungsgesellchaft für Modellprojekte mbH i Dyrekcję Naszej Szkoły. Dodatkowo Uczniowie otrzymali zaświadczenia z miejsc odbywania staży.

 

 

Pliki do pobrania

Założenia Projektu

Prezentacja Uczniów